Naruto-Shinobi Word
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto-Shinobi Word

Naruto-Shinobi World
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пътят до Суна

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Пътят до Суна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътят до Суна   Пътят до Суна - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:57 pm

Тоширо погледна Клауд със ококорен поглед.
- З-За какво говори той?! Как така Коноха е унищожила кланът Учиха? Това има ли нещо общо и с моя клан?! Клауд, какво криеш .. ? - белокоското го гледаше със .. някак засегнато изражение. Повече го интересуваше историята на Учиха, от колкото на Хитсугая, но .. работата бе там, че Клауд не им казваше нещо, че избягваше истината ..
- КЛАУД! - хлапето изкрещя към сенсея си разярено ..
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Пътят до Суна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътят до Суна   Пътят до Суна - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 11:04 pm

- Замъчли за малко казахти че после ще ти кажа. - отвърна Клауд с студен тон.А Итачи стоеше там и се опитваше да ги вкара в поредното генджуцо добре беше че шарингана на Клауд беше по силен от този на Итачи.
- Хайде де разкажи на момчето как скъпата ти Коноха ми нареди да избия клана си след което ме прокуди и ме нарече убиец и ме накара да се крия. - каза Итачи,а през това време клонингха на Клауд изкочи отзад и го зграпчи,а Клауд правеше огнената версия на Расенган която само той знаеше.Засили се към него и го удари оказа се че е било само клонинга на Итачи онези който контролират от далечно разтояние(както когато изтеглят някое биджу от джинчурикито му).
- Мамкаму - каза Клауд и се ядоса.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Пътят до Суна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътят до Суна   Пътят до Суна - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 11:10 pm

Тоширо се ядоса.
- Какви ги вършиш?! Нали уж сме отбор, длъжен си да ни казваш всичко, по-дяволите! Как искаш да ти вярваме, когато ти не ни вярваш?! - разкрещя се той, но сякаш думите му останаха заглъхнали за Клауд.. Само шарингана му зловещо бе вперил поглед някъде.
- "П-Предател.." - белокоското преглътна тази мисъл, и разклати глава. Затова не се доверяваше на хората .. А си мислеше, че .. че Клауд знае болката, която Хитсугая изпитва ..
Върнете се в началото Go down
Сакаге Некузо
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Сакаге Некузо


Брой мнения : 77
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Местожителство : kostenets

Пътят до Суна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътят до Суна   Пътят до Суна - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 11:19 pm

-Итачи?Итачи Учиха?Ти ли уби мойто семейство?-развикасе Сакаге-Защо избихте семейството ми с Акатски?
Сакаге извади един кунай и се намръщи.Той реши да атакува,но се отказа защото Итачи бе много по-силен от него и неси струваше да губи живота си:
-Радвай се че още съм слаб некадърнико!Ще те убия заедно с другите от Акатски-развика се Сакаге
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътят до Суна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътят до Суна   Пътят до Суна - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътят до Суна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Пътят до Коноха

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto-Shinobi Word :: Селата :: Суна :: Пътят до Суна-
Идете на: