Naruto-Shinobi Word
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto-Shinobi Word

Naruto-Shinobi World
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Класна Стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeПет Апр 02, 2010 3:35 pm

Тук сенсей беше Темари всички деца от Суна идваха при нея в академията зада ги обучава и изпита и те да станат генини.
1.Ханге но Джуцу
2.Каварами но Джуцу
3.Буншин но Джуцу


Последната промяна е направена от Клауд Учиха на Съб Апр 03, 2010 1:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Иноуе Риоши
Студен в Академията
Студен в Академията
Иноуе Риоши


Брой мнения : 10
Join date : 03.04.2010

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 12:51 am

Момичето дойде и зачака като се опря на стената и си мужна рацете в джобовете си.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 12:54 am

Темари отвори вратата и с нежен глас каза.
- Здравей момиченце ти ли си новата ми ученичка ? - след което се усмихна и се приближи към биурото си остави книгите си и седна на стола.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Иноуе Риоши
Студен в Академията
Студен в Академията
Иноуе Риоши


Брой мнения : 10
Join date : 03.04.2010

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 12:56 am

момичето направи някаква физиономия и си каза:
- Ма тоя май е женчо.
След което отиде и каза:
-Аре сега изпитваите ма де.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 12:58 am

- Първо прочети тази книжка сле което щети задам един въпрос и сле това техниките. - каза Темари и се усмихна.След което кръстоса крака и се облегна на стола.

Офф.Темари е момиче.Не съм виновен че такав сенсей сме измислили дано скоро го сменим че не ми е мн хубаво да играя момиче.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Иноуе Риоши
Студен в Академията
Студен в Академията
Иноуе Риоши


Брой мнения : 10
Join date : 03.04.2010

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:01 am

Момичето я взе и каза.
- извинявай ама аз не чета много книги. Но ще прочета тая за да ...
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:03 am

- Тук има важна информация която всяко шиноби трябва да знае ако не знаеш какво пише вътре не може да станеш генин. - каза русокоската и се усмихна на момичето.
- Можеше първо да ми се представиш. - каза сенсейката и поглена книгата която и беше дала.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Иноуе Риоши
Студен в Академията
Студен в Академията
Иноуе Риоши


Брой мнения : 10
Join date : 03.04.2010

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:08 am

Момичето каза:
-Аз се казвам Иноуе Риоши и сам на 12.
Момичето беше прочело половината книга.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:12 am

- Приятно ми е да се запознаем. - каза Темари и извади едно списание от шкафчето си зада чете докато момичео овърши книгата.От време на време тя хвърляше око на момичето което се беше зачело в книгата явно и беше станала интересна.
- Е това найстина е интересно четиво. - замисли се Темари и продължи а си чете списанието.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Иноуе Риоши
Студен в Академията
Студен в Академията
Иноуе Риоши


Брой мнения : 10
Join date : 03.04.2010

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:15 am

-Годово прочетох го , а сега?
Каза момичето.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:17 am

- Значи сега ми разкажи всичко което си запомнила за Гаара. - каза темари и прибра списанието в шкафчето.Облегна се на биурото и потпря брадичка на ръцете си чакайки да чуе отговора на момичето.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Иноуе Риоши
Студен в Академията
Студен в Академията
Иноуе Риоши


Брой мнения : 10
Join date : 03.04.2010

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:20 am

Гаара е герой от японската аниме/манга поредица Наруто, създадена от Масаши Кишимото. Един от интересните и загадъчни персонажи в анимето, Пустинният Гаара (Sabaku No Gaara) се появява за пръв път в двадесети епизод, като още в самото начало от неговата личност се заинтересува дори Саске Учиха. Гаара е нормално висок, с къса червена коса и бледо-сини очи с черни кръгове около тях, които се дължат на това, че той не може да спи, поради страх, породен от заключения в него едноопашат-демон – Шукаку (Shukaku). Той никога не се усмихва и се държи сериозно и студено към всички, дори към роднините си. Освен с всичко останало, прави и огромно впечатление с пясъчните си техники, които го правят почти непобедим. Пясъкът му осигурява много добра защита, а също и е опасно оръжие, което, използвано по желания начин, може да доведе до неприятен край за противника. Гаара е най-малкият син на Четвъртия Казекаге, като има сестра – Темари и брат – Канкуро, по-големи от него. Заради слабото състояние на Сунагакуре, Четвъртият Казекаге заповядва на старейшината на Сунагакуре (накратко Суна) - Чийо (тя се появява чак в края на девети епизод на Наруто Ураганни Хроники на II част), да използва запечатващото джутсу за да заключи Ичиби Шукаку в Гаара. Заради това майката на момчето, Карура издъхва докато дава живот на сина си. Преди да умре Карура проклина Суна, надявайки се Гаара да отмъсти за нейната смърт. В продължение на шест години след своето раждане Гаара се страхува от своите роднини и жителите на Суна, като вярва, че чичо му Яшамару е единственият, който го обича. За нещастие на шестгодишна възраст Гаара бива нападнат от убиец и преди да осъзнае, че това е чичо му, той го рънява смъртоностно. В последните си мигове обаче Яшамару разкрива истината на момчето за неговото съществуване като му казва, че винаги го е мразел заради това, че е отнел скъпата му сестра и че всъщност той е "създаден" с цел да бъде върховно оръжие на Сунагакуре. Гаара научава също, че той никога не е бил обичан от майка си и с раждането му тя е искала да прокълне селото, затова и го е кръстила Гаара – демон, борещсе само за себе си. След като разбира, че никой не го е грижа за него, той използва пясъка за да направи татуировка на челото си (йероглиф означаващ "любов" ) и решава да изпълни проклятието, което майка му хвърля върху селото. За следващите шест години Гаара е използван като безчувствена машина за убийства. Гаара е главното оръжие при нападението на Коноха заради демона, заключен в него. След сблъсъка си с Наруто Узумаки, той разбира в действителност какво е важно в живота – приятелите. За 2-те години и половина, в които Наруто е изпратен да тренира с Джирая, той се променя и е обичан от всички жители на Суна, които го наричат Казекаге. Гаара обича с цялото си сърце и защитава жителите на селото, като дори рискува живота си при битката с Акатски.

-Това знам и сам чела за Гаара и само това сам запомнила.
Каза момичето.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:27 am

- Добре избери си едно от трите начални техники и ми демонстрирай една от тях.Да знаеш че не е лесно и ако имаш въпроси питай. - след което тя продължи а наблюдава момичето което трябваше да направи ена от трите техники.

Офф.Не трябваше точно така но ще си затворя очите този път.Значи аз сега ставам пиши пост и по късно ще ти пиша по скайпа когато се прибера ще е по рано от 10 за да продължим да пишем.Моля другите админи да оставят това на мен по късно ще го довърша те да си вършат свойте работи Smile аз ще разказвам на Суна.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Иноуе Риоши
Студен в Академията
Студен в Академията
Иноуе Риоши


Брой мнения : 10
Join date : 03.04.2010

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:39 am

-Ше кажа за Буншин но джуцу:
Каза момичето и запона:
-Момичето започна да събира чакра за джуцуто , .. събираше , .. събираше и когато събра достатъчно момичето я концентрира във всички органи в тялото си след , което я разпредели във всички чакра точки на тялото си , активира ги , а след това академистаката направи знаците и извика силно :
- Буншин но джуцу !!!

Академистката продължаваше да се опитва да усвои джуцуту и да мине 1 част от академията , но все не успяваше и накрая тя се ядоса и си каза : - Този път ще успея !!! Момичето събра достатъчно количество чакра след , което концентрира цялата събрана чакра във всички органи в тялото си , а след това я разпредеи във всички чакра точки на тялото си , активира ги , а после Риоши направи всички знаци необходими за джуцуту и каза :
- Буншин но джуцу !!!
Върнете се в началото Go down
Сакаге Некузо
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Сакаге Некузо


Брой мнения : 77
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Местожителство : kostenets

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:44 am

Офф.Стига спами!админа(Клауд) ти каза нещо
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 3:01 am

За съжаление и този опит не се получи клонингат се появи но половната от него беше ужасна и изобщо не приличаше на младото момиче.Темари не се здържаи се разсмя леко.
- Хайде давай пак този път затвори очи и си представи как след като си направила техниката до теб се появява един клоник досущ на теб на мен това ми помогна да успея. - Темари се усмихна и метна един кунай пу клонинга зада изчезне.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Класна Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна Стая   Класна Стая Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Класна Стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класна Стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto-Shinobi Word :: Селата :: Суна :: Академия :: Академия-
Идете на: