Naruto-Shinobi Word
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto-Shinobi Word

Naruto-Shinobi World
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Офиса на Хокагето

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Сакаге Некузо
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Сакаге Некузо


Брой мнения : 77
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Местожителство : kostenets

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeПет Апр 02, 2010 4:51 am

Тук идваха всички млади генини да взимат мисий.
Върнете се в началото Go down
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeПет Апр 09, 2010 3:25 pm

Тоширо усети че някой го следва, но като че ли не чу гласа на Сакаге. Почука на вратата на Хокаге-то и не след дълго, влезе бавно и тихо. Дано Тсунаде-сама също не го вижда като последния оцелял от клана Хитсугая, момче с таланти, и момче със студен поглед.
- Тсунаде-сама, .. - Хитсугая се поклони бавно, след което се изправи и я погледна.
- Имам едно нещо за обсъждане с вас.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeПет Апр 09, 2010 4:52 pm

- Добре слушам те кажи какво имаш да обсъждаш с мен. - каза русокоската и се подпря на биурото очаквайки младият шиноби да се изкаже.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeПет Апр 09, 2010 5:47 pm

- Колко човека трябват за да се създаде клан, минимум? И пречи ли ако един от членовете участва в клан. Например аз както съм от клана Хитсугая, искам да участвам в един друг клан, с мой приятел ще го създадем. Имаме всичко подготвено, и сме казали че нашия клан, който ще го правим, ще го "обединим" с моя клан, Хитсугая кланът. Питам дали пречи факта че сме само двама човека, и дали пречи факта че вече съм от клан, след като и двата клана ще ги обединяваме? - белокоското млъкна и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeПет Апр 09, 2010 11:11 pm

Тсунаде се изпрви и поглена през прозореца обръщайки гръб на момчето.След по-малко от минута тя започна да говори.
- Значи като заначало може а се включиш в клан въпреки че си от Хитсугая тъй като вашият клан за съжаление беше избит в войната и само ти оцеля,да може да се включиш.Но можеби няма да можете след като сте само двама ако имахте и трети човек всичко щеше да е отлично но...кажи ми кой е другият който ще се включи ? - попита санинката ипродължи а гледа през прозореца.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 12:50 am

Тоширо стисна юмруци, когато чу за своя клан, но след това успокои "страстите".
- Един генин .. Сакаге Некузо. - обясни той, както винаги - кратко и ясно.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 1:23 am

- Некузо. - каза Хокагето и се обърна към момчето погледнаго и каза.
- Добре ще направя компромис за вас двамата тъй като познавах родителите ти и им имах доверие имам доверие и на теб.Змаете останалото когато сте готови елате пак при мен.А сега иди при приятеля си и му кажи хубавата новина същот така кажи на Учиха Клауд че искам да говоря с него след като свърши с игрите да дойде при мен.А сега си свободен. - каза Тсунаде и седна на стола започвайки да чете и подписва някакви листове.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 1:32 am

Хитсугая, без да казва нищо повече, си тръгна напълно спокойно и тихо. Даже не се чу как затваря вратата след себе си ..
Върнете се в началото Go down
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 3:34 am

Момчетата стигната до кабинета, и Тоширо внимателно отвори вратата, като влезе в кабинета, последван от Сакаге.
- Хокаге-сама. - белокосото момче галантно се поклони.
Върнете се в началото Go down
Соро Микуге




Брой мнения : 5
Join date : 10.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 3:36 am

Тсунаде дигна гордо глава и каза:
-Казвай белокоси ми хубавецо!Какво те води на сам?
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 3:40 am

До нея на прозореца стоеше безмълвно и дори и непогледна кой влезе Клауд който беше получил белешката и веднага беше дошъл.След малко извъртя глава и поглена момчетата след което отново се обърна.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 3:43 am

Тоширо се почеса зад тила.
- "Какво по-дяволите .. ?" - момчето разклати глава.
- Ъм .. такова .. - горкото хлапе си забрави думите хД.
- Бланката за клана. - Хитсугая подаде един лист..:


Име на клана: Хеби
Кекке Генкай: Две техники. Първата: Говори се че Шиши Рендан е произлязла от нея - същите движения, само където разликата е там, че противника не се обръща по корем, а по гръб, за да се удари с ритника в гръбначния стълб. Втората: Прави се един клонинг, като след това потребителя удря китката на противника си, колкото да го забаламоса и нарани, а клонинга го удря през врата и му то чупи. Нещо като подобрена версия на Коноха Шофу.
Бог:Ниби
Облекло: http://s.ecrater.com/stores/122604/4adad654af0f8_122604n.jpg + ръкавици, специално изработени заради кекке генкая, за да не се наранява ръката при силен удар
http://cdn3.ioffer.com/img/item/801/103/46/7GW80uklE5vhQoP.jpg
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 3:54 am

- Добре всичко е отлично направено остават парите и времето за изработката и регистрацията.Но през това време няма да скучаете,а заедно с Клауд ще отидете на разузнавателна мисия. - каза хокагето и заразглежда бланката.Клауд се подсмихна и каза.
- Добре момчетащом ще идвате с мен искам да ми се представите и да ми разкажете за себе си.От части вече познавам един от вас този който изчезна от изпита ми,а другият белокосия е причината първия да изчезна това знам за вас.Е пейте.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Сакаге Некузо
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Сакаге Некузо


Брой мнения : 77
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Местожителство : kostenets

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 3:58 am

-Вече ми знаете името!Но целта ми е да създадем с Тоширо клан,с който да отмъстим на други хора!-каза Сакаге-Но най-напред ще извършим мечтата на ""белокосия хубавец"" както го нарече Хокаге-сама и после мойта!
Върнете се в началото Go down
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 4:01 am

- Даа, ей сега ще запея .. като синигер .. - изсумтя Тоширо под носа си. Клауд бе като него. Студен по сърце ..
- Тоширо Хитсугая. От клана Хитсугая. Имам неотключен Кекке Генкай, едно Доуджутсу, Тсуметай Ме, което ми помага да гледам по-надалече, и контрол над водата. Чакра тип - Катон. Всички знаят историята на клана ми, затова нямам намерение да я казвам. Цел на живота - Отмъщение. Това ви стига. - завърши съвсем безцеремонно белокоското.
Върнете се в началото Go down
Клауд Учиха
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Клауд Учиха


Брой мнения : 68
Join date : 02.04.2010
Age : 30

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 4:09 am

- Не ми харесва как пееш. - каза тихо Клауд и се обърна.
- Сега предполагам и вие искате да знаете кой съм или знаете всичко за мен ? - попита той и недочака отговора и заразказва.
- Казвам се Учиха Клауд.От клана Учиха аз съм един от последните оцелели.Имам шаринган по точно Мангекю шаринган аз съм един санините който наследиха лейди Хокаге,Джирая-сама и Орочимару.За жалост останалата част от екипа ми обучен от тримата преди нас бяха убити само аз останах и до края на живота си ще се мразя за това. - каза той след което млъкна.Явно сърцето му на истина беше от лед е поне след като е видял смърта на приятелите си.
- Добре стига с спомените тръгвайте нямам цял ден сенсеят ви за тази мисия ще е Клауд мисията е изключително висок ранг и ще получи голямо възнаграждение както и голям опит от тази мисия. - каза Хокагето и зачака гостите и да си тръгнат.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-shinobiworld.bulgarianforum.net
Тоширо Хитсугая
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Тоширо Хитсугая


Брой мнения : 65
Join date : 02.04.2010

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 4:14 am

- "Този .. Ще си имам неприятности с него.." - помисли си Тоширо и стисна зъби, като ги скръцна леко от вълнение. Отдавна не бе срещал противник като него .. Даже, той му бе първия .. Момчето изсумтя.
- Довиждане, Хокаге-сама. Приятен ден. - отново последва галантен поклон, след което белокосия хубавец си тръгна, следвайки Учиха.


Последната промяна е направена от Hitsugaya Toushiro на Съб Апр 10, 2010 4:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Сакаге Некузо
Админ/Разказвач
Админ/Разказвач
Сакаге Некузо


Брой мнения : 77
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Местожителство : kostenets

Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 4:17 am

Сакаге без да обръща никакво внимание тръгна сле Клауд.Сакаге бе навел глава:
-Ей!Клауд!Какво ще правим в мисията?-попита Сакаге с намръщен поглед-Ще се бием ли?Ние незнаем никое джутсу само две техники!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Офиса на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офиса на Хокагето   Офиса на Хокагето Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Офиса на Хокагето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Офиса на Казакагето

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto-Shinobi Word :: Селата :: Коноха :: При Хокагето-
Идете на: